umów wizytę pod nr telefonu 22 350 77 00

ginekolog-położnik

    Home / ginekolog-położnik

ginekolog-położnik

Ginekolog – Położnik, USG, Kolposkopia, Krioterapia, Instruktor płodności, więcej na stronie www.ginekolog-spesmed.pl

 

Dr n. med. Justyna Radkiewicz

Specjalista ginekologii i położnictwa, doktor nauk medycznych. Przez całe życie zawodowe związana z lecznictwem szpitalnym i ambulatoryjnym, dzięki czemu doskonale posiadła umiejętności zabiegowe i operacyjne, a także wiedzę z zakresu specjalizacji. Były zastępca ordynatora Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa Szpitala przy ul. Inflanckiej. Od 2014r związana ze Szpitalem im. św. Rodziny ul. Madalińskiego w Warszawie, natomiast od 2017 roku ze Szpitalem Powiatowym w Pruszkowie. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń ginekologicznych, prowadzeniu ciąży i patologii ciąży, ultrasonografii ginekologicznej i położniczej, patologii szyjki macicy i badaniach kolposkopowych, a także zaburzeniach uroginekologicznych. Od 2005 roku nieprzerwanie posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, posiada również certyfikat FMF konieczny do wykonywania badań „genetycznych” w I trymestrze ciąży. Od 2009r po 10 – miesięcznym stażu w pracowni patologii szyjki macicy Szpitala Bielańskiego i uzyskaniu europejskiego certyfikatu kolposkopii, samodzielnie wykonuje badania kolposkopowe, a także podejmuje leczenie schorzeń szyjki macicy. Kilka razy do roku publikuje w prasie medycznej artykuły naukowe, obecnie na swoim koncie ma blisko 30 publikacji w czasopismach naukowych. Włada perfekcyjnie językiem angielskim, w karierze zawodowej pracowała jako tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama

Hobby: gra na skrzypcach.

 

Justyna Radkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Lek. Tomasz Jakubiak

Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku drogi zawodowej związany zarówno z lecznictwem szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pracował w kilku szpitalach warszawskich, a obecnie kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala w Pruszkowie (SPZZOZ Szpital na Wrzesinie). W swojej praktyce zawodowej zajmował się w sposób szczególny zarówno ginekologią operacyjną, pracując wiele lat na Oddziale Ginekologii, jak i położnictwem, pełniąc również funkcję lekarza kierującego Blokiem Porodowym w Szpitalu Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. W czasie swojej drogi zawodowej posiadł umiejętności operacyjne, które nieustannie doskonali (uczestnik licznych szkoleń i konferencji w kraju i za granicą), wprowadzając do swojej praktyki zawodowej najnowsze techniki chirurgiczne. W obszarze jego szczególnych zainteresowań leży również diagnostyka ultrasonograficzna, wykonuje badania usg z zakresu ginekologii oraz położnictwa, na każdym etapie ciąży. Posiada certyfikat FMF, który umożliwia diagnostykę prenatalną I trymestru ciąży zgodną z najnowszymi standardami. Autor i współautor publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii, ze szczególnym uwzględnieniem operacji laparoskopowych. Kierownik specjalizacji młodych lekarzy, kładący nacisk na szkolenie i zdobywanie nie tylko teorii i umiejętności praktycznych, ale osobiste zaangażowanie i empatię, konieczne w pracy lekarza.

Prywatnie: szczęśliwy mąż i ojciec

Hobby: żeglarstwo, narciarstwo, turystyka

Tomasz Jakubiak – ZnanyLekarz.pl
 

 

Justyna Witkowska – Instruktor płodności

Justyna Witkowska- żona Kuby i mama trójki szkrabów: Tosi, Anielci i Tobiaszka. Z zawodu protetyk słuchu, z pasji Instruktor Metody Angielskiej NPR. Praktykuje od 15 lat. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, doradczyni życia rodzinnego, założycielka i szefowa „Fundacji Pod wspólnym dachem”.

 

 

 

 

 

Oświadczenie lekarzy ginekologów

Nie zalecamy i nie przepisujemy żadnych środków farmakologicznych mogących mieć negatywny wpływ na organizm człowieka i dawać powikłania, bez wskazań medycznych. Środki te stosujemy wyłącznie leczniczo. Dotyczy to również hormonalnych środków antykoncepcyjnych, wkładek wewnątrzmacicznych i tabletki „EllaOne”. Nie stosujemy żadnych środków mogących zagrozić życiu ludzkiemu, nawet na wczesnym etapie rozwoju. Środki te jako leki mogą w szczególnych przypadkach być zastosowane ze wskazań medycznych, wówczas pacjentka jest o tym poinformowana. Dotyczy to również wyżej wymienionych środków.

Zakres badań

Badanie ginekologiczne i położnicze w pełnym zakresie.

Badania USG ginekologiczne w pełnym zakresie – przezpochwowe i przezbrzuszne,

Ciążowe w każdym czasie ciąży, USG genetyczne I trymestru ciąży, USG w ciąży mnogiej. Badania USG 4D. Test Papp-A. USG do testu Nifty, Harmony, Panorama. Wszystkie badania USG można nagrać dla pacjentki.

Kolposkopia i vulvoskopia. Diagnostyka histopatologiczna szyjki macicy – wycinki, wyskrobiny z kanału szyjki macicy.

Diagnostyka HPV szyjki macicy.

Diagnostyka histopatologiczna (badanie wycinka lub zmiany) usuniętych zmian na sromie lub w pochwie.

Badania bakteriologiczne i w kierunku drobnoustrojów zakażających drogi rodne.

 

Sprzęt w gabinecie

W gabinecie pracujemy na najlepszym sprzęcie. Badanie usg wykonujemy na aparacie GE Voluson E8 Expert, specjalnie dedykowanym do ginekologii i położnictwa. Aparat tej klasy pozwala na pełną i bardzo dokładną diagnostykę płodu, zgodną z najnowszymi i najbardziej wyostrzonymi standardami, nie wspominając o badaniach ginekologicznych. Aparat ma doskonałą funkcję obrazowania 3 i 4D, w tym opcję HDD live. Wszystkie badania można nagrać dla pacjentki na nośniku danych.

Kolspokop MK-200, posiadający pełną optykę soczewkową, pozwala na wykonywanie badań kolspokopowych z postrzeganiem obrazu trójwymiarowego, kolposkop jest wyposażony w kamerę HD z przechwytywaniem obrazu, co umożliwia wydanie pacjentce profesjonalnego wyniku wraz z dokumentacją zdjęciową.

Aparat do krioterapii Metrum/Cryoflex jest liderem wśród urządzeń wymrażających, zapewnia najwyższy standard zabiegów krioterapii.

 

Cennik

Konsultacja ginekologiczna i położnicza od150zł

Cytologia klasyczna 50zł

Cytologia LBC 90zł

Posiew bakteriologiczny 80zł

Kolposkopia wraz z konsultacją 200zł

USG ginekologiczne 150zł

USG ciąży do 11 tygodnia 150zł

USG ciąży powyżej 11 tygodnia 200zł

USG ciąży bliźniaczej do 11 tygodnia 150zł

USG ciąży bliźniaczej powyżej 11 tygodnia 350zł

Test Papp-A (USG, badanie krwi, interpretacja wyniku) 550zł

Test wolnego DNA płodowego Harmony 2400zł

Wycinki z szyjki macicy z badaniem histopatologicznym 150zł

Biopsja kanału szyjki macicy z badaniem histopatologicznym 150zł

Wycięcie zmiany na sromie/pochwie z badaniem histopatologicznym 150zł

HPV -DNA cena od 100zł w zależności od ilości badanych typów

Krioterapia ginekologiczna mała od 30 do150zł

Krioterapia ginekologiczna duża od 250 do 350zł

Wizyta receptowa – kontynuacja leczenia 30zł

Zdjęcie szwów 30zł

Konsultacja instruktora płodności – 160zł – wizyta trwa 1 godzinę

Pendrive do zapisu badania usg 30 zł (można przyjść z własnym)